FőoldalWLP099 Super High Gravity Ale folyékony élesztő – White Labs Next Generation
White Labs

WLP099 Super High Gravity Ale folyékony élesztő – White Labs Next Generation

Akár 25%-os alkoholtartalom elérésére is képes. Angliából származik. Magasabb sűrűségnél fokozódó észterességet produkál, alacsonyabb sűrűségnél a malátás karakter dominál. Ez az élesztő var.diastaticus törzs.

6910 Ft
Beszerezhető
1
🚚Gyors kiszállítás futárszolgálattal, csomagpontra is
🔒Biztonságos fizetés
WLP099 Super High Gravity Ale folyékony élesztő – White Labs Next Generation—
6910 Ft

Termékinformáció

Akár 25%-os alkoholtartalom elérésére is képes. Angliából származik. Magasabb sűrűségnél fokozódó észterességet produkál, alacsonyabb sűrűségnél a malátás karakter dominál.

  • Erjedési fok: >80%
  • Ülepedés: Közepes
  • Erjesztési hőmérséklet: 18°-21°C
  • Tartalom: 70 ml

White Labs PurePitch™ Next Generation
A PurePitch™ Next Generation tasak a házi sörfőzők és kisüzemi főzdék számára kínál kényelmes és moduláris megoldást, amellyel 19 liter sörléhez 7,5 millió sejt/ml beoltási arány biztosítható. Ez a kereskedelmi forgalomban ajánlott mennyiség garantálja a problémamentes erjesztést.

Ajánlott használat
Egyszerű! Homogenizáld és fertőtlenítsd a tasakot, majd csavard le a kupakot és már olthatod is be az élesztőt!

  • Használj egy tasakot 19 liter sörléhez.
  • Ha hidegen (≤16°C) erjesztesz, vagy ha magas sűrűségű (≥1.072 sg (18°P)) sörlét készítesz, használj 2 tasakot 19 literhez.
  • Amennyiben hidegen erjesztesz és magas sűrűségű sörlét használsz, 3 tasak szükséges 19 literhez.
  • Egyedi beoltási arányra van szükséged? Látogass el ide: https://yeastman.com/calculator.

A White Labs folyékony élesztők átlagos életképessége újabb szintre lépett a PurePitch® Next Generation tasakkal:


White Labs Next Generation


Találd meg a számodra tökéletes White Labs élesztőt itt >>

Specifikáció
GyártóWhite Labs
Tömeg85 g
Méretek10 × 3 × 19 cm
Cikkszám050.400.099.hn
VákuumcsomagolásNem
Sörstílusquad scotch ale tripel
Élesztő típusaAle
Erjedési fok85 %
Flokkulációközepes
Kiszerelés70 ml
Végső sűrűségalacsony
Élesztő formájafolyékony
Ülepedésközepes
Élesztő csomagolásatasak
Élesztőfajcerevisiae
Var. DiastaticusIgen
Alkoholtolerancia25 %
Ideális erjesztési hőmérséklet20 °C
Minimális erjesztési hőmérséklet18 °C
Szállítás és visszaküldés
Beszerzés esetén 2–4 hét szállítási idő várható. 14 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető, bontatlan csomagolásban.

Vélemények

Még nincs értékelés — legyél te az első!

Ehhez a termékhez még nem érkezett jóváhagyott vélemény.

Írj véleményt

Jelentkezz be a fiókoddal, hogy véleményt írhass — csak igazolt vásárlók értékelhetnek.